Vega 100 mg kullanımıVega 100 Mg Kullanımı?

vega 100 mg kullanımı oldukça basittir bir tablet vega 100 mgı bol su ile yutarak kullana bilirsiniz vega 100 mg tableti ilişkinizden 30 dk önce kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

vega 100 mg 18 yaşından küçüklerin kullanması yasaktır. vega 100 tabletini kalp, tansiyon gibi hastalıkları bulunan müşterilerimiz doktor tavsiyesine uyarak kullanması gerekmektedir.bu durum sizin sağlığınız için önemli bir unsurdur.

vega tablet kullanmını bu kadar olup kullanımından 30 dk sonra vücüdünüzda  sıcaklık histmeye başlarsınız bazı durumlarda hafif baş agrı yapa bilir bu durum çok az görülmüştür vega 100 kullandıkdan sonra vega hapın etkisi ile penisiniz ereksiyon haline geçecektir bu durum erken boşalmayı ve sertleştirmeyi oluşturan etken maddesi tafarından oluşmaktadır.

Vega 100 mg Yan etkileri

  • Penisiniz Sürekli ereksiyon halinde bulunur etkisi geçtikten sonra bu durum normale dönecektir.
  • Baş ağrısı çok az insanda görülmektedir.kalıcı bir sıkıntı değildir

Not : vega 100 mg ürününün kalıcı bir yan etkisi yoktur tamammen doğaldır ve bitkisel oldugu için çok az insanda yukardaki yan etkiler oluşmaktadır.bu konuda içiniz rahat olabilir. vega 100 mg kalp,tansiyon hastaları doktor gözetiminde kullanmasını tavsiye ediyoruz

Not:vega 100 mg ürününün sahtesi bulunmaktadır lütfen kendi sağlıgınız için güveni web sitelrinden satın alınız vega 100 mg sahte ürününde bandrol olmayıp sağlıgınıza zararı olabilir kendi sağlıgınız için doğru yerden satın alınız vega100mgturkiye.com tamamen orjinal ve faturalı ürün göndermektedir ürün üzerinde bandrol bulunmaktadır bu bandrol yok ise ürünü teslim almayınız.Sağlıklı yaşam dileriz.